Nejhorší období za celej můj život...

3. října 2009 v 11:59 | EmAsMi |  Kecy
...je teď...pohádala jsem se sice s kamarádkou, ale už se spolu bavíme...ale nejsme BF...to by mě samo o sobě tak nevadilo, jako to, že každá máme jiný kamarádky...to tqaky neni ale to nejhorší. Ona kamarádí s jedou holkou co mě nenávidí. Dřív se mnou všichni kamarádili a hlavně kluci ale teď se baví jenom s ní. To by taky nebylo tak hrozný kdyby proti mě všechny lidi který mě měli rádi nepoštvala...jeden kluk mě pozval na zírtřek do lanovýho centra s celou partou, ale potom pozval ještě tu holku. A ta mu začala říkat že mě tam nechce ať se mě zbaví...mě a jedný mojí kamarádky...jediný - teda skoro- ...mno a já se tak těšila! A on začal říkat, že nechce jmenovat ale že mě tam " některý" lidi nechtěj. Potom jsem se jí na rovinu zaptala proč mě tam nechce a ona napsala, že jsem všechny loni pomlouvala a že jsem namyšlená bárbína a že chci změnit naší třídu do stylu "barbie" a že si nechce nechat zkazit neděli s mýma kecama typu To neni vtipný, no a atd. A přitom že prej se všemu všichni smějopu jen já říkám že to neni vtipný...a přitom já se taky směju! A myslim to ironicky! A ještě psala že všem dávám najevo svojí nadřazenost a že mě tam nikdo nechce. Tak jsem neváhala a zeptala se jedbnoho jinýho kluka jestli by mu vadilo kdybych tam šla...mno a ten říkal že ne že je mu to jedno...ale já tam stejně nepůjdu....prosím co mám dělat aby se mno někdo zase mluvil?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Klára_your_l♥ve_Aff *Klára_your_l♥ve_Aff | Web | 3. října 2009 v 19:11 | Reagovat

Hmm,to je každá rada těžká.....když o tobě začne řikat holka něco v takovym "ohavnym" smyslu,je to ponižující...To,že jsi ji pomlouvala a ten barbie styl...ehm,je vidět,že s ní neni něco v pořádku...to,jakej máš názor na lidi je tvoje věc a to,jestlis je pomlouvala,to si mohla tky vymyslet,že?..Hm,tvůj styl je taky tvoje věc a jí to může bejt jedno!
To,že ovlivňuje ostatní "lidi" je,ale asi nejhorší,...chápu,že jsi zoufalá,ale tad taky moc nevím,co bych ti poradila asi se snažit tý holce conejvíce "vyhýbat" pokudmožno a NIKDY,ALE NIKDY!!! jí nesmíš ukázat podřazenost vůči ní! Snažit se najít si ňákou kámošku,když ne ve třídě,tak na nějakym kroužku,vždyť chodíš na aerobic:-)..a určo etě na něco jinýho:-)
Musí bejt hrůůza přežít den ve třídě,kde se ti všichni straněj,ae musíš to vydržet!
A ehm,ty jsi v 7?...Nebo v 8?..Já teď nwm....určo se to nějak vyřeší,taky to chce čas...za pár let budeš v jiný třídě a bude to ok:-) Držim palce a taky hodně odvahy!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.