Kecy

:o(

1. prosince 2009 v 7:04 | EmAsMi

Vracím se zpět na http://loweashley.blog.cz!!!

Jsem lempl...xD

8. října 2009 v 17:56 | EmAsMi
A víte proč? Mno prostě jsme na tělák měly nějaký dvě slečny z pedáku a byly jsme rozděleny do dvou skupi no pěti. Mno a prostě my jsme jako prvně skákaly do výšky...mno mě to samozřejmě vůbec nešlo ptže jsem na tělák uplně levá-až na soft a plavání- a prostě jsem si nějak blbě naběhla a skočila jsem vedle a podvrk se mi kotník a pak jsem se ještě praštila o tu železnou tyč tky do něj takže mám nohu v obinadle a dneska nemůžu na trénink mno...takže FAJN! Mno a dál jsem se vykašlala na toho kluka prostě jsem si řekla že budou lepší a že je jednou potkám, ale pořád ho miluju ale snažim se by to byl "jen" kamarád mno...no psali jsme si na FB xD mě chtěl naštvat ten píp xD Mno a jednomu kámošovi jsem ze srandy na FB napsala že je ulíznutej ale on to asi blbě pochopil a zvzal to nějak vážně ale tj fuk xD jsem to myslela z prdele neee...Mno a dál nic moc mno...jsem se v bude koukala na HM a málem jsem zapoměla vystoupit xD Mnot oje asi všechno za dnešek mno...xD tak papapaaaaa! Jo a ozvěděse holky co jste si oběšdnaly ten dess!

Super!

7. října 2009 v 19:06 | EmAsMi
Ahojte tak jsem happy ptže jsem ten dess už udělala, jenže se mi nějak nehlásí objednavatelé...mno napíšu to že není volný ale pokud do týdne (!) nenapíšou tak bude free! Mno ve škole nic ptže jsme čtyři hodiny byly na nějakým ekofilmu. Mno vlastně jsme tam měli být 4 hodiny ale byly jsme tam asi jen dvě ptže to neodhadli a byly jsme vve škole brzo...nevadí neučili jsme se :) Mno ale ten ekofilm byl nějaká hovadina....první část byla o focení ptáků (vim co si teď myslíte, ale o focení ptáků jako zvířat!) a ta další o nějaký jeskyni či co...nwm...my jsme se s kámojdou koukaly na program na chranu princezen na mojí mp4...xD Sranda ale hovadina tky...ale je to hezká blbost xD...mno jináč z Ájííny nic nebylo...dokonce ani zkoušení ale děláme takovej e-mail (v AJ) jako nějaká skupina. Jsem rozdělený do dvou skupin a každá skupina se něčim zaobírá a pak ta druhá dělá to tý první konkurz jestli by ho tam vzali...mno a my máme ve třídě kluka, kterej pořád napodobuje zvířecí zvuky atd. a tak jsme udělali něco jako že je to zvláštní druh ovce atd. Pstě mzec! xd Upe nejvtipnější ! Mno a co mají kluci to nwm....XDXDXDXDXDXDXDXD tak ppp! Dám sem ještě ten dess...xD Mno a možná! Sem dám i nějaký ten výrobek zase!

Nestíhám!

6. října 2009 v 21:28 | EmAsMi
Promiňte holky, cop jste chtěli ten design do středy ale já ho nedám....budu se snažit aspoň aby tu byl ve čtvrtek ale dneska jsem přijela domů až v sedm...a psali jsme z chemie a byla jsem i zkoušená...takže jestli nepočkáte do zítra tak promiňte mno...jo z toho testu a zkoušení mám za 1 oboje! A jsem happy!!!!

Dneska super!

5. října 2009 v 16:21 | EmAsMi
Ahoooj! Takže dneska mám uplně suprovou náladičkuuuu!!! Ani nwm proč xD! Mno celej weekend byl uplně bombastickej-možná i lepčí než kdybych šla do toho podělanýho lanovýho centra...Přijela kámojda a celej víkend jsme kryvli na zahrádce...xD pstě pr_el jak svi_ě xD Mno a v sobotu jsem se s ní dívala na Twilight :-* ! Mno a v nedělku jsem s ní byla venčit pejský...a taky se sestřičkoou! A s kámojdama-ve třídě se z čista jasna zrojily- jsem se dohodla na super víkend někdy jindy! A s tou holkou co o mě říkala škaredý věci tak s tou se dcla bavim xD To neřešim dělám jako že nic takže je všecko OK a prej: ,,Získala si u mě body" xD Mno a psali jsme z němčiny :( ale dopadlo to dcla dobře :) mám 1- tkže OK...mno a jináč nic moc...jen si budu muset udělat DÚ z matiky :((( Mnoa pak se vrhnu na ten objednaný dess...:) Tak se mějte přátelé i nepřátelé! xD

Už ne...

3. října 2009 v 12:07 | EmAsMi
Asi tenhle blog nebude o grafice...myslím,že bude jen o mých pocitech...jak se cítím....prostě o mě...

Nejhorší období za celej můj život...

3. října 2009 v 11:59 | EmAsMi
...je teď...pohádala jsem se sice s kamarádkou, ale už se spolu bavíme...ale nejsme BF...to by mě samo o sobě tak nevadilo, jako to, že každá máme jiný kamarádky...to tqaky neni ale to nejhorší. Ona kamarádí s jedou holkou co mě nenávidí. Dřív se mnou všichni kamarádili a hlavně kluci ale teď se baví jenom s ní. To by taky nebylo tak hrozný kdyby proti mě všechny lidi který mě měli rádi nepoštvala...jeden kluk mě pozval na zírtřek do lanovýho centra s celou partou, ale potom pozval ještě tu holku. A ta mu začala říkat že mě tam nechce ať se mě zbaví...mě a jedný mojí kamarádky...jediný - teda skoro- ...mno a já se tak těšila! A on začal říkat, že nechce jmenovat ale že mě tam " některý" lidi nechtěj. Potom jsem se jí na rovinu zaptala proč mě tam nechce a ona napsala, že jsem všechny loni pomlouvala a že jsem namyšlená bárbína a že chci změnit naší třídu do stylu "barbie" a že si nechce nechat zkazit neděli s mýma kecama typu To neni vtipný, no a atd. A přitom že prej se všemu všichni smějopu jen já říkám že to neni vtipný...a přitom já se taky směju! A myslim to ironicky! A ještě psala že všem dávám najevo svojí nadřazenost a že mě tam nikdo nechce. Tak jsem neváhala a zeptala se jedbnoho jinýho kluka jestli by mu vadilo kdybych tam šla...mno a ten říkal že ne že je mu to jedno...ale já tam stejně nepůjdu....prosím co mám dělat aby se mno někdo zase mluvil?

Design!

28. září 2009 v 16:19 | EmAsMi
Takže jsem zhotovila nový design...jestli někdo chce ten první tak já ho dám do katalogu...ale plsky nejdřív mi napište že ho chcete ju???Mno ajinak je tenhle s Twilight na počest Klárky...:-* a samozřejmě taky protože jsem na něm totálně ujela...jsem totiž přečetla všechny knížky a nakazila s tim všechny holky od nás ze třídy xD Tak písejte názory plosím ;)

Strašný dny...

23. září 2009 v 16:28 | EmAsMi
Ahojte já se omlouvám že sem moc nepíšu ale musim se furt šprtat...je to fakt děsný ptže na nic nemám čas...a musim navíc trénovat na zpěv a na HSM dance...xD no a ještě jsem ztratila nejlepší kamarádku...už spolu moc nemluvíme...a navíc jsem dneska dostala 5 z Ájiny z projektu...a psali jsme z ní test...a jeden spolužák tam napsal: I and my friends hate moje jméno . Takže vim jak na tom jsem...všichni ve třídě...až n apár vyjímek mě nenávidí...apoň že mám mojí virtuální nejlepší kamarádku Klárku...děkuju moc! :-* No ale mám jednu dobrou věc...z diktátu jsem dneska jediná z celý třídy dostala 1! Tak aspoň něco pozitivního...:) ale jinak se mám na ho...uby :( tak ppp!

Achjo-achoj

20. září 2009 v 13:27 | EmAsMi
Tak jsem zase tady a mám fakt dinej název článku....já vím...achoj je jako ahoj že vás zdravim a achjo je fakt o něco důležitější...má víc významů...první je že jsem podelala upe celej vztah...:( potom je druhej to je že jsem přišla o nej kamarádku...a třetí se nejvíc týká blogu. Štve mě, že sem chodí jen jeden člověk asi jednou denně....zajímalo by mě, kam se poděly všechny SB z minulýho blogu kterým jsem se ozvala...asi na tom už nezáleží...jinak bych chtěla moc poděkovat aspoň tomu 1 člověku kterej mě tu drží ;) je to moje skvělý SB Klára* a chtěla bych jí dát zvláštní ocenění...děkuju ti!

BFN!

17. září 2009 v 19:22 | EmAsMi
Tak pro dnešek je to všechno...nic jinýho zatim nebude-až zase zítra či o víkendu...musim se jít radši ještě chcíli učit a potom už bude ordinace a taky musim trénovat výraz na zpěv...takže toho mám ještě dost...mno my totiž zejtras píšeme písemku ze Zemáku a pak ještě z Fyziky...to je hrozný! A ještě asi budu zkoušená z bižule...prostě je pátek upe nejhorší den! No nic tak se mějte krásně!

Facebook!

14. září 2009 v 19:13 | EmAsMi
Ahojky!

Nůůdá

4. září 2009 v 12:37 | EmAsMi
Čaute lidi! Víte jaká je to otrava bejt doma a ne ve škole? A to jenom kvůli pitomímu barvení řas... Mám alergickou reakci a upe nateklý oči a asi 100 přípravků! Budu ráda když půjdu v pondělí...a hrozně se nudim takže bych docela uvítala nějakou objednávku dessu...ahá! Já tu nemám odkaz jdu na něj! A taky tu nemám zdrojovou ikču ale tu nemám v tomhle počítači...buďte rádi že jste ve škole! Zatíím!
 
 

Reklama